Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Filtry

Grubość
Cena
Pojemność paczki
Materiał / Tworzywo
Marka producenta

Steico

Sortuj wg

Podkład naturalny 5,5

Podkład pod panele i podłogi pływające

więcej

Grubość - 5.5 mm

6.69 zł/m2 46,83 zł/opakowanie
Zobacz więcej

Podkład naturalny 4mm

Podkład pod panele i podłogi pływające

więcej

Grubość - 4 mm

6.19 zł/m2 43,33 zł/opakowanie
Zobacz więcej

Podkład naturalny 3mm

Podkład pod panele i podłogi pływające

więcej

Grubość - 3 mm

5.39 zł/m2 50,25 zł/opakowanie
Zobacz więcej

Najlepsza jakość i atrakcyjna cena - ekologiczne podkłady STEICOunderfloor z włókien drzewnych dla wielowarstwowych podłóg drewnianych i laminowanych. Posiada doskonałą izolację termiczną i akustyczną o najwyższej wytrzymałości na ściskanie, jest to niezwykle ważne dla systemów bezklejowych typu klik/klik..

Zalety STEICO underfloor

·  Wyrównuje punktowe nierówności

Podłoże, na którym układane są podłogi zazwyczaj nie jest idealnie gładkie i ma wiele punktowych nierówności. STEICOunderfloor kompensuje te nierówności chroniąc podłogę przed uszkodzeniem w przypadku stałych i cyklicznych obciążeń

 ·  Redukuje dźwięki uderzeniowe

Zastosowanie STEICOunderfloor gwarantuje redukcję dźwięków uderzeniowych w pomieszczeniach poniżej, nawet o 19 dB – jest to bardzo skuteczna izolacja akustyczna przy niewielkiej grubości podkładu.

·  Poprawia akustykę w pomieszczeniu

Pomieszczenia, w których zastosujemy podkład STEICOunderfloor ulegają znacznemu wyciszeniu. Chodzenie po podłodze nie generuje hałasu a poruszanie się po domu jest dużo bardziej dyskretniejsze.

 ·  Szeroki zakres grubości

Dzięki temu, że STEICOunderfloor dostępny jest w czterech standardowych grubościach: 3; 4; 5,5 i 7 mm, możemy w łatwy i odpowiedni sposób zrekompensować różnice w poziomach pomiędzy sąsiednimi pomieszczeniami. Jest to szczególnie istotne w przypadku renowacji.

 ·  Chroni połączenia typu klik/klik

Wysoka wytrzymałość na ściskanie 15 t/m2 chroni przed uszkodzeniem bardzo delikatnego systemu połączeń paneli typu klik/klik. Jednocześnie podkład jest na tyle elastyczny, że amortyzuje wszelkie upadki/uderzenia na podłogę zapobiegając uszkodzeniom samego panelu.

· Trwałość dzięki stabilnej strukturze włókna

Surowiec, jakim jest drewno, wykazuje również swoją stabilność w strukturze włókien. Ze względu na zwarte połączenia krzyżowe pomiędzy włóknami STEICOunderfloor trwale wytrzymuje obciążenia dynamiczne i statyczne.

 · Drewno pochodzące z lasów zarządzanych w odpowiedzialny sposób

Pytaj o produkty z certyfikatem PEFC. Drewno użyte do produkcji STEICOunderfloor podobnie jak do produkcji wszystkich produktów STEICO, pochodzi wyłącznie z lasów zarządzanych w odpowiedzialny i zrównoważony sposób. CO2 jest pochłaniany przez drzewa i magazynowany w postaci węgla.

 ·  Przyjazny człowiekowi i środowisku

Instytut Biologii Budowlanej w Rosenheim (IBR) bada produkty pod kątem ich wpływu na zdrowie człowieka. Znak IBR potwierdza biologiczną nieszkodliwość płyt STEICOunderfloor.

Loading...