Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Filtry

Długość
Szerokość
Grubość
Waga
Cena
Pojemność paczki
Ogrzewanie podłogowe
Materiał / Tworzywo
Marka producenta

Pod panele winylowe

Sortuj wg

Podkład Arbiton Vinyl Click 1,4mm - RABAT 505 999 605-

- PEWNE MEGA RABATY UDZIELANE TELEFONICZNIE 505 999 605-

ZADZWOŃ I UZYSKAJ ATRAKCYJNĄ CENĘ!

więcej

Grubość - 1.4 mm

26.88 zł/m2 228,48 zł/opakowanie
Zobacz więcej

Podkład Arbiton Secura Vinyl Antyslip Click 1,5mm- RABAT 505 999 605-

- PEWNE MEGA RABATY UDZIELANE TELEFONICZNIE 505 999 605-

ZADZWOŃ I UZYSKAJ ATRAKCYJNĄ CENĘ!

więcej

Grubość - 1.5 mm

19.90 zł/m2 124,38 zł/opakowanie
Zobacz więcej

Jeśli zdecydowałeś się na zakup paneli winylowych, to zwróć szczególną uwagę na podkład. Podkład podłogowy to niewidzialny element, schowany pod panelem ale jak przy budowie domu to fundament całej podłogi. Ponieważ podkład pod panele winylowe pełni funkcję ochronną dla paneli.

Dzięki odpowiedniej twardości i elastyczności zabezpiecza podłogę przed mikrouszkodzeniami. Podkład podłogowy pełni rolę amortyzatora chroniącego całą naszą podłogę. Bez niego miejsca szczególnie wrażliwe takie jak systemy mocowań paneli mogą szybko ulec degradacji. Warto wybierać podkłady podłogowe sprawdzonych europejskich producentów ponieważ są one gwarantem jakości. Niewidoczny i niepozorny podkład pod panele winylowe to element, który może sprawić, że nasze panele winylowe albo będą dłużej pięknie wyglądać, albo wręcz przeciwnie – szybko ulegną uszkodzeniu. Dlatego przy wyborze podkładu podłogowego nie należy iść na kompromis i stawiać na jakość i sprawdzone właściwości.

Loading...